Solid mango frame. Beveled glass mirror. Bedford finish. Width 48″ (122 cm) Depth 2″ (5 cm) Height 35″ (89 cm)
Product Details
| Solid mango frame. | Yes |
|---|---|
| Beveled glass mirror. | Yes |
| Bedford finish. | Yes |
| Width 48″ (122 cm) | – |
| Depth 2″ (5 cm) | – |
| Height 35″ (89 cm) | – |
| Overall Width | 48 in |
| Overall Depth | 35 in |
| Overall Height | 2 in |
| Weight | 52.0 lb |
| Wood Finish | Bedford |
| Available in Vinyl | No |