Mindi veneer and solids. Frame features a serrated pattern. Sierra finish.
Product Details
| Mindi veneer and solids. | Yes |
|---|---|
| Frame features a serrated pattern. | Yes |
| Sierra finish. | Yes |
| Overall Width | 37 in |
| Overall Depth | 49 in |
| Overall Height | 2 in |
| Weight | 49.0 lb |
| Wood Finish | Sierra Heights |
| Available in Vinyl | No |