Mindi veneers and select mindi solids. Beveled glass mirror mounted in a solid wood picture frame. Java finish.
Product Details
| Mindi veneers and select mindi solids. | Yes |
|---|---|
| Beveled glass mirror mounted in a solid wood picture frame. | Yes |
| Java finish. | Yes |
| Overall Width | 49.25 in |
| Overall Depth | 37 in |
| Overall Height | 1.5 in |
| Weight | 41.0 lb |
| Wood Finish | Wellington Java |
| Available in Vinyl | No |