Mindi veneers and select mindi solids. Beveled glass mirror with mounted in a solid wood picture frame. Driftwood finish. Width 49″ Depth 1.75″ Height 37″
Product Details
| Mindi veneers and select mindi solids. | Yes |
|---|---|
| Beveled glass mirror with mounted in a solid wood picture frame. | Yes |
| Driftwood finish. | Yes |
| Width 49″ | – |
| Depth 1.75″ | – |
| Height 37″ | – |
| Overall Width | 49.25 in |
| Overall Depth | 37 in |
| Overall Height | 1.5 in |
| Weight | 41.0 lb |
| Wood Finish | Wellington Driftwood |
| Available in Vinyl | No |