Accent chest with two doors consisting of pierced fretwork backed by clear glass One shelf behind each door Solid Mango with an Aged White finish and some rub through Aged Black metal finish
Product Details
| Accent chest with two doors consisting of pierced fretwork backed by clear glass | Yes |
|---|---|
| One shelf behind each door | Yes |
| Solid Mango with an Aged White finish and some rub through | Yes |
| Aged Black metal finish | Yes |
| Overall Width | 40 in |
| Overall Depth | 16.75 in |
| Overall Height | 43.5 in |
| Weight | 122.0 lb |
| Number of Doors | 2 |
| Number of Shelves | 1 |
| Wood Finish | Special Reserve |
| Available in Vinyl | No |