Accent two-door chest with four beveled glass panels and tapered legs. One shelf behind doors. Mango wood with a special reserve finish. Iron metal door pulls with a brass powder coat
Product Details
| Accent two-door chest with four beveled glass panels and tapered legs. | Yes |
|---|---|
| One shelf behind doors. | Yes |
| Mango wood with a special reserve finish. | Yes |
| Iron metal door pulls with a brass powder coat | Yes |
| Overall Width | 36 in |
| Overall Depth | 17 in |
| Overall Height | 32.5 in |
| Weight | 80.0 lb |
| Number of Doors | 2 |
| Number of Shelves | 1 |
| Wood Finish | Special Reserve |
| Available in Vinyl | No |